האננס השמח – חוויה אמיתית בעולם דיגיטלי

אהבת? לשיתוף הכתבה עם חברים

בעולמנו המודרני, קל להירשם לאפליקציות חברתיות ולקיים קשרים דיגיטליים, אך לא מעטים מרגישים כי חסר להם את החוויה האנושית האמיתית. לכל אלו שמחפשים חיבור חם ואמיתי, "האננס השמח" הוא התשובה.

״האננס השמח״ הוא מיזם חברתי המביא אנשים יחד סביב שולחן ארוחה קבוצתית, במסעדה. בנוי במקור לבני גיל 50+ ובזכות הביקוש הרב, נוצרו גרסאות מותאמות גם לבני 40+.

היתרונות של המיזם רבים וחשובים:

חווית חיבור אנושית אמיתית: נפגשים במסעדות ומכירים – זהו לא רק הסלוגן, אלא הרעיון המרכזי.

איזון מגדרי: ״האננס השמח״ עושה מאמצים רבים לוודא שהמפגשים יהיו בשאיפה לאיזון מגדרי,
כדי ליצור חוויה נעימה ומרוצה לכולם.

מפגשים רומנטיים וחברתיים: האפשרות להכיר קשרים רומנטיים חדשים או להרחיב את מעגלי החברות.

המפגשים ב"האננס השמח" הם חדשניים ונעימים, ומאפשרים למשתתפים לנוע מעבר למסך הסמארטפון ולפגוש פנים אל פנים. אין דבר כמו לשבת סביב שולחן עם אנשים אמיתיים, להכיר חברים חדשים ואולי אף למצוא אהבה.

האם אתם מרגישים כי הגיע הזמן להכיר אנשים חדשים בצורה אמיתית וחמה? הצטרפו אל "האננס השמח" ותהלכו בדרך החדשה והמרעננת לחברות ואהבה. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה.

"האננס השמח" אינו רק מיזם חברתי – זהו תרבות, אידיאולוגיה של קהילה חיה ונושמת, המחברת בין אנשים מכל רקע ושכבה חברתית.

התחייבות לאיכות: כל הארוחות מתבצעות במסעדות נעימות המציעות תפריט מגוון ואטרקטיבי.. עובדה אשר מסייעת לוודא חוויה חלקה ומהנה עבור כל המשתתפים. כל אחד/ת מזמין כרצונו מתפריט המסעדה ובסוף הסעודה משלם/ת על עצמו בלבד.

חוויות חברתיות מעשירות: לא מדובר רק בארוחה – זהו זמן איכות עם אנשים שמחפשים קשרים דומים. הרבה מצאו חברים לחיים במפגשים האלו, ואחרים מצאו אף אהבה אמיתית.

מעורבות קהילתית: "האננס השמח" מזמין את כל אחד להיות חלק ממשהו גדול יותר. המשתתפים מוזמנים לרשום חזרה לחברה ולתרום רעיונות ובכך להשפיע על החוויות של יתר הקבוצות.

מענה לכל גיל: בין אם אתם בגיל 40 או מעל 50, תמצאו מקום ב"האננס השמח". התאמה על פי גיל מאפשרת חוויה משולבת ומעניינת.

בעידן שבו חברות וחיבורים אמיתיים הופכים לנדירים יותר, "האננס השמח" מציע את הפתרון. לשבת סביב שולחן אחד ולוק יחדיו ארוחה, צחוקים, סיפורים וחוויות. זהו לא רק מפגש – זהו בית. זהו "האננס השמח".

למידע נוסף ולהצטרפות לארוחה הבאה, בקרו באתר החברה והצטרפו למשפחה המתרחבת של "האננס השמח". הם כאן כדי לקשר אתכם, לחבר ולאהוב. זה הזמן להיות חלק ממשהו גדול יותר. זה הזמן שלכם.

האננס השמח" אינו רק מיזם, אלא תנופה. כל מפגש הוא חוויה שמשאירה רושם, ולא רק בזכות האוכל הטעים. זה האנשים, הקשרים והקהילה שנוצרת מסביב לשולחן המשותף.

בניית קהילה משמעותית: עבור רבים, "האננס השמח" הפך למקום בו ניתן למצוא חברים אמיתיים. בעידן שבו הרבה מרגישים בודדים, המיזם מביא את התחושה של שייכות וקהילה.

מגוון אנשים ותרבויות: המפגשים מציעים הזדמנות להכיר אנשים מרקעים ותרבויות שונות, ובכך להרחיב את ההיקף התרבותי והחברתי של כל אחד ואחת מאיתנו.

תמיכה והבנה משותפת: כל משתתף ב"האננס השמח" הוא שותף לחוויה המשותפת. אנשים שותפים סיפורים אישיים, מחויבים זה לזה ויוצרים קשרים אמיתיים ומשמעותיים.

אירועים מיוחדים ונושאים: לצד המפגשים הרגילים, "האננס השמח" גם עומד לקיים אירועים עם נושאים מיוחדים, מה שיעניק רמה נוספת של עניין והתלהבות.

בקרב "האננס השמח", אתם לא רק ״נופלים״ על ארוחה טעימה, אלא גם על חברים חדשים וקשרים שמחזקים את הנפש. זו הזדמנות לחוות משהו אמיתי בעולם דיגיטלי. הצטרפו אליהם ותגלו את החוויה הייחודית של "האננס השמח". הם מחכים לכם סביב השולחן.

להצטרפות

יוצאים מהמסך למפגש חברתי מהנה עם אנשים חדשים.

הרשמו וקבלו עדכונים על מפגשים קרובים

עוד כתבות

האננס השמח – חוויה אמיתית בעולם דיגיטלי

בעולמנו המודרני, קל להירשם לאפליקציות חברתיות ולקיים קשרים דיגיטליים, אך לא מעטים מרגישים כי חסר להם את החוויה האנושית האמיתית. לכל אלו שמחפשים חיבור חם

מיזם חברתי לחיבור במציאות

בעידן שבו התקשורת הווירטואלית מתקבלת כנתון, יש דבר מיוחד ומרענן בלהכיר פנים אל פנים. "האננס השמח" היא חברה שמבינה את הצורך באנושיות ובחיבור האמיתי, ולכן

למצוא את החצי השני בדרך חדשנית ומהנה

בעידן בו אנחנו חיים, הקשרים האישיים הם יותר חשובים מאי פעם. מדובר לא רק בחיפוש אחרי החצי השני, אלא גם בקיום קשרים חברתיים משמעותיים ובריאים.

האננס השמח

נפגשים במסעדות ומכירים.

הרשמו וקבלו עדכונים על מפגשים קרובים

לכל שאלה כתבו לנו:
contact@happyananas.com

- טעים להכיר -

משפחת האננס השמח